www.miksell.pl

 O firmie 

  Firma rozpoczęła działalność w maju 1990 roku , najpierw jako przedsiębiorstwo handlowe (Import - Eksport , Handel Hurtowy i detaliczny). Praktykę w branży gazu płynnego LPG ( projektowanie, montaż zbiorników i przyłączy gazowych ) rozpoczęto od maja 1995 roku w jednej z większych firm na terenie Polski i Europy w branży gazu płynnego.
  W kolejnych latach doskonaliliśmy się w montażach wewnętrznych instalacji gazowych, urządzeń grzewczych, oraz kotłowni.
Od 2011 roku już jako samodzielna firma (wykonawca), realizujemy pełne prace w branży LPG, świadcząc usługi dla indywidualnych klientów oraz przedsiębiorstw pragnących uniezależnić się od dzierżawców zbiorników i dostawców gazu po cenach mocno zawyżonych.
Głównym obszarem działania firmy MIKSELL są województwa Polski zachodniej, południowej oraz centralnej.
  Firma MIKSELL gwarantuje pełen zakres profesjonalnych usługi związanych z wykorzystaniem gazu płynnego w gospodarstwie domowym, hotelarstwie, przemyśle oraz rolnictwie.
Dostawy propanu technicznego (zbiorniki przydomowe) oraz propan – butanu (rolnictwo i przemysł technologiczny) realizowane są na terenie Polski za pomocą cystern samochodowych, zapewniających nieprzerwaną pracę instalacji, nawet w okresie trudnych warunków zimowych.
  Firma posiada infrastrukturę magazynową oraz transportową niezbędną do zabezpieczenia i właściwej obsługi Klientów na terenie kraju poprzez zmagazynowane zbiorniki gazowe naziemne i podziemne o pojemności 2700, 4850 i 6400 (6700) litrów, zarówno fabrycznie nowe, jak i z rynku wtórnego z ważną legalizacją. Zajmujemy się również renowacją zbiorników LPG, rewizjami (RW i PC), przeglądami okresowymi, serwisem.